Krówki z logo – małe i duże prezenty

Krówki z logo
Krówki z logo

Masz zamiar stworzyć pewien konkurs w firmie, aby okazał się zachęcający dla wszystkich pracowników. Taka sytuacja jest często spotykana w firmach, w których to pojawia się tak zwany telemarketing. Tutaj pracownicy są odpowiedzialni za pozyskiwanie klientów przez telefon. Ich wyniki w pracy mają decydujące znaczenie o wynikach finansowych firmy. Aby więc zachęcić ich do pełnego zaangażowania się w swoją pracę, informujemy ich o konkursach. Podobnie czynimy w wypadku wielu innych pracowników. W takich konkursach mogą otrzymać różnorodne prezenty, na przykład zwykłe Krówki z logo.

Oczywiście nie należy poprzestawać tylko na takich prostych prezentach. One mogą zachęcić przecież tylko nowicjuszy. Pracownicy bardziej doświadczeni oczekują większych prezentów, które okażą się dla nich praktyczniejsze i funkcjonalne. Tutaj Krówki z logo okażą się dla nich niewystarczające. W tym celu agencja reklamowa proponuje nam wiele innych gadżetów. Część z nich została wprowadzone do asortymentu niedawno. Oznacza to, że stanowią pewną nowość na rynku i warto jest zaproponować takie prezenty swoim pracownikom. Można o tym pomyśleć również wtedy, jeśli mamy pewne nowe stanowisko w firmie. Informujemy pracowników o tym, że mogliby uzyskać awans na takie stanowisko, ale tylko pod pewnymi warunki. Zaznaczamy, jakie otrzymają korzyści wynikające z takie posady. To wszystko okazuje się dla nich zachęcające.

Biorą udział w takich zmaganiach i konkursach, które odbywają się wewnątrz wielu firm i przedsiębiorstw. Pracownicy mogą zdrowo rywalizować i dzięki temu poprawiać ogólne wyniki finansowe. Krówki z logo pracownicy mogą również uzyskać bez żadnych zmagań. Tutaj pracodawcy mogą pomyśleć o zapewnieniu im odpowiednich warunków do pracy. Nie zawsze będzie to możliwe poprzez zagwarantowanie każdemu pracownikowi biura. Natomiast już właściwe podejście do pracowników, do popełnianych przez nich błędów, jest dla nich bardzo ważne. A małe prezenty mogą wywołać u nich bardzo pozytywne emocje, więc warto postarać się o ich przygotowanie.